-

                

1. DODANO KOMUNIKAT WG.
2.ZAKTUALIZOWANO TERMINARZE GRUP MŁODZIEŻOWYCH.
3. ZMIENIONO TERMIN MECZU 4 KOLEJKI KLASY A BOREK- TARNAVIA NA 11.11 GODZ 13.00 W NAJBLIŻSZEJ KOLEJCE MECZKLASY B HUSARIA - PROMIEŃ SOBOTA GODZ 17.00.




INFORMACJE *** KOMUNIKATY

II RUNDA PUCHAR POLSKI                  [24.08.16/19.30]

BESKID NAPRZÓD 4-4 k 8-9
WKS SZRENIAWA GÓRNIK 3-2
ORZEŁ GOSIR-NOVI 1-1 K 1-3
CZARNI CERAMIKA 4-2
BŁĘKITNI ŻUBR 6-2

KOMUNIKAT WG                  [17.08.16/18.30]

1.DODANO TERMINARZE JUNIORÓW MŁODSZYCH, TRAMPKARZY, MŁODZIKÓW MOZLIWOŚĆ ZMIAN PO KONSULTACJACH Z PRZECIWNIKIEM.

PUCHAR POLSKI                  [08.08.16/18.00]

1.OSTATECZNE WYNIKI I RUNDY P. POLSKI.
2.II RUNDA PUCHARU POLSKI DNIA 24.08.2016 DO GRY WCHODZĄ DRUŻYNY KLASY OKRĘGOWEJ ,LOSOWANIE PAR 11.08.206 (CZWARTEK) GODZ. 17.30

OSTROWIANKA ŻUBR 2-2 1:3 k
NIESZKOWIANKA GOSIR-NOVI 5-5 3:4 k
KORONA BŁĘKITNI 1-2
ORZEŁ POLANKA 3-0 VO
MACIERZ WKS SZRENIAWA 1-4
CZARNI RABA K 4-2
RABA N BESKID 3-5
TRZCIANA CERAMIKA 1-2

XI TURNIEJ IM. J.KRAKOWSKIEGO                  [01.08.16/16.00]

1.DODANO WYNIKI XI TURNIEJU IM. J. KRAKOWSKIEGO, DZIAŁ PIŁKA HALOWA.

KOMUNIKAT WG                  [01.08.16/16.00]

1. ZESTAWIENIE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH ZGŁOSZONYCH DO 01.08

JUNIORZY JUNIORZY MŁ. TRAMPKARZE MŁODZICY
RABA KSIĄŻ MACIERZ NAPRZÓD MOSIR II
POLANKA WKS SZRENIAWA BESKID CERAMIKA
BŁYSKAWICA PROMIEŃ VICTORIA PROMIEŃ
RABA NIED BŁĘKITNI WKS ORZEŁ C
GKS DRWINIA GOSIR-NOVI BOREK
ORZEŁ CIKOWICE TARNAVIA CZARNI
MACIERZ

PUCHAR POLSKI                  [31.07.16/19.00]

OSTROWIANKA ŻUBR 2-2 1:3 k
NIESZKOWIANKA GOSIR-NOVI 5-5 3:4 k
KORONA BŁĘKITNI 1-2
ORZEŁ POLANKA 3-0 VO
MACIERZ WKS SZRENIAWA 07.08 G 17.00
CZARNI RABA K 07.08 G 16.00
RABA N BESKID 07.08 G 14.00
TRZCIANA CERAMIKA 07.08 G 17.00

KOMUNIKAT WG                  [27.07.16/15.00]

1. ZESTAWIENIE DRUŻYN MŁODZIEŻOWYCH ZGŁOSZONYCH DO 27.07

JUNIORZY JUNIORZY MŁ. TRAMPKARZE MŁODZICY
RABA KSIĄŻ MACIERZ NAPRZÓD MOSIR II
POLANKA WKS SZRENIAWA BESKID CERAMIKA
BŁYSKAWICA PROMIEŃ VICTORIA PROMIEŃ
RABA NIED BŁĘKITNI WKS ORZEŁ C
GKS DRWINIA GOSIR-NOVI BOREK
ORZEŁ CIKOWICE CZARNI
MACIERZ

KOMUNIKAT WG                  [21.07.16/15.00]

1.NA ZEBRANIU Z KLUBAMI ROZLOSOWANO PARY I RUNDY P.POLSKI , KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ 31.07 ORAZ 7.08 DWA TERMINY USTALONO Z UWAGI NA UDZIAŁ DRUŻYN W ROZGRYWKACH GMINNYCH .
ZESTAW PAR I TERMINY PUCHARU POLSKI

OSTROWIANKA ŻUBR 31.07 G 16.00
NIESZKOWIANKA GOSIR-NOVI 31.07 G 17.00
KORONA BŁĘKITNI 31.07 G 17.00
ORZEŁ POLANKA 31.07 G 17.00
MACIERZ WKS SZRENIAWA 07.08 G 17.00
CZARNI RABA K 07.08 G 16.00
RABA N BESKID 07.08 G 14.00
TRZCIANA CERAMIKA 07.08 G 17.00
2. USTALONO TERMIN XI TURNIEJU IM. JÓZEFA KRAKOWSKIEGO NA 30.07.16 GODZ. 9.00 ORLIK MOSIRU UDZIAŁ ZADEKLAROWAŁY DRUŻYNY:BŁĘKITNI KRZECZÓW, CZARNI KOBYLE, GKS DRWINIA, BŁYSKAWICA PROSZÓWKI, HUSARIA ŁAPCZYCA, MACIERZ LIPNICA, PROMIEŃ MIKLUSZOWICE, WPISOWE 50 ZŁ.

KOMUNIKAT WG                  [20.07.16/15.00]

1. 31.07 ORAZ 6.08 TO TERMINY PUCHARU POLSKI ORAZ TURNIEJU IM. JÓZEFA KRAKOWSKIEGO, ZOSTANĄ DOPASOWANE NA ZEBRANIU 21.07 PO KONSULTACJACH Z KLUBAMI.